OFFICE HUNTERS
CZ 736 513 922

Your satisfaction is guaranteed with

0 commercial facilities
0 offices
0 sq m of commercial and office space

selected references

Josef Jurašek

general manager - SITRONICS EVROPA

Excellent work of OFFICE HUNTERS speaks for itself. They were able to come up with interesting options in selected locations and provided us with valuable advice regarding price negotiating. Should we look for new company premises in the future we are sure to turn to OFFICE HUNTERS.

Aleš Kroupa

VUPSV

„Věřím, že se nám s pomocí OFFICE HUNTERS podařilo najít natolik kompromisní řešení mezi cenou, polohou a kvalitou kancelářských prostor, že to naši zaměstnanci ocení. Velkou výhodou je, že bylo možné integrovat do jednoho prostoru jak samotný ústav, tak i jeho knihovnu, což v posledních letech nebylo možné. Na OFFICE HUNTERS jsme nejvíce ocenili rychlé pochopení toho, co potřebujeme a také flexibilní a příjemné jednání.“

Ing. Dušan Koňařík

CEO CIB Group

"During several years of collaboration with Office Hunters we have occupy buildings in our portfolio that were either completely empty, like Delta Haus, or perceived by the market negatively, as Balabenka. OFFICE HUNTERS company has demonstrated its ability to provide enough quality tenants, and thereby change the perception of the public of both buildings. They are great especially on renting spaces that require an individual approach to clients."