CZ 736 513 922

Your satisfaction is guaranteed with

0 commercial facilities
0 offices
0 sq m of commercial and office space

selected references

Martin Frank

executive director - BEAUTY PRO

"I would like to recommend OFFICE HUNTERS, namely Mr. Lukáš Veselý, who was our point of contact from the beginning. During the existence of our company we have encountered numerous real estate agents and I can give assurances that Mr. Lukáš Veselý and OFFICE HUNTERS are top specialists on the real estate market; their expertise aided us in identifying our new business premises and considerably limited our costs."

Aleš Kroupa

VUPSV

„Věřím, že se nám s pomocí OFFICE HUNTERS podařilo najít natolik kompromisní řešení mezi cenou, polohou a kvalitou kancelářských prostor, že to naši zaměstnanci ocení. Velkou výhodou je, že bylo možné integrovat do jednoho prostoru jak samotný ústav, tak i jeho knihovnu, což v posledních letech nebylo možné. Na OFFICE HUNTERS jsme nejvíce ocenili rychlé pochopení toho, co potřebujeme a také flexibilní a příjemné jednání.“

Andrea Foretníková

leasing manager - BALLYMORE PROPERTIES s.r.o.

"Proactive approach, great variety of offers on demand, businesslike spirit, excellent service from A to Z – these are the characteristic features of OFFICE HUNTERS, our portfolio rental partner."